Pakowanie i transport
Logo

O Firmie

Royal Packing Services

Na rodzimym rynku polskim Royal Packing Services jest firmą młodą, jednakże mającą za sobą aż 15 lat bogatego doświadczenia zdobytego w Wielkiej Brytanii.

W Royal Packing Services nacisk kładziemy na profesjonalizm i rzetelność świadczonych usług. Nasza filozofia, która prowadzi nas do sukcesu, jest niezwykle prosta. Jako specjaliści w dziedzinie pakowania i transportu, zawsze staramy się wyjść na wprost oczekiwaniom Klienta. Skrupulatnie dobieramy ofertę i zachęcamy do skorzystania z nowoczesnego serwisu, jakiego jeszcze nie ma na polskim rynku.

Wierzymy, że wsłuchanie się w potrzeby i wymagania Klientów jest kluczem do owocnej współpracy. W trosce o naszych Klientów oferujemy całodobowy kontakt, 7 dni w tygodniu, podczas wykonywania projektu. Dzięki informacjom udzielanym na bieżąco i wnikliwej komunikacji nasi Klienci mogą spać spokojnie, podczas gdy ich zlecenie jest rzetelnie wykonywane.

Wybierając firmę Royal Packing Services, stawiają Państwo na jakość wykonywanych usług, szybkość realizacji zamówienia oraz pełen profesjonalizm. Nasi specjaliści są zawsze do Państwa dyspozycji, oferując szybką realizację wycen oraz projektów. Zapraszamy do współpracy.

Dlaczego warto
nam zaufać?

Bezpieczeństwo

nie tylko spakujemy, ale również zabezpieczymy wszystkie dobra Klientów, korzystając z folii termokurczliwej, folii aluminiowej, papieru antykorozyjnego oraz sztauowania.

Efektywność

przestrzegając ścisłego planu działania, cały załadunek spakujemy oraz przetransportujemy zgodnie z ustalonym terminem.

Komfort

w trakcie trwania projektu jesteśmy do dyspozycji naszych Klientów 24/7, oferując nieograniczony przepływ informacji o zleceniu.

Doświadczenie

bazujemy na rozległej wiedzy nabytej przez lata praktyki, dzięki czemu zawsze dobieramy najlepsze z dostępnych rozwiązań.

Transportujemy nowoczesność…

Wykonywaliśmy duże projekty, m.in.: pakowanie całych linii produkcyjnych, relokację firm i parków maszynowych do innych krajów, pakowanie silników Rolls Royce dla Airbus czy Boeing, pakowanie prototypów samochodów testowych oraz niezliczoną ilość projektów rządowych, obejmującą kompleksowy serwis od małych części samolotowych do pakowania całych podzespołów, bądź skrzydeł samolotów.

W trakcie świadczenia swoich usług, które mieliśmy przyjemność wykonywać, znaleźć można współpracę ze światowymi firmami, takimi jak: Boeing, Honda, Nissan, Virgin Atlantic, Rolls Royce, Jaguar Land Rover, Ford, Elektron oraz wiele innych.

…a także historię

Nasze doświadczenie nie kończy się na maszynach, elektronice oraz ich częściach. Posiadamy, również olbrzymi profesjonalizm w pakowaniu dzieł sztuki i antyków. Transport statuetek oraz obrazów malarskich, nawet tych wielkogabarytowych, nie stanowi dla nas wyzwania!

Nasze projekty w zakresie transportu dziedzictwa kulturowego obejmowały także współpracę z Sotheby’s i Christie’s. To właśnie dla nich mieliśmy przyjemność pakować małe, a zarazem niezwykle drogocenne statuetki, artefakty z odległych epok oraz olbrzymie, ponadwymiarowe obrazy.

Jesteśmy ubezpieczeni do 1 mln złotych

Warunki ubezpieczenia do pobrania po kliknięciu na przycisk.  Pobierz
Royal Packing Services informuje, że świadcząc usługi korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika, w szczególności z wykorzystaniem plików cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.
zamknij