Pakowanie i transport
Logo

Pakowanie i transport

Pakowanie i transport nie kryją przed nami żadnych tajemnic, mamy z tym tematem styczność już od wielu lat. W Royal Packing Service doświadczenie, którego nabyliśmy używane jest, aby zagwarantować potencjalnym Klientom usługi najwyższej jakości.

W ich skład wchodzą:

TRANSPORT DROGĄ LOTNICZĄ

jest dość kosztowny, jednak zdecydowanie wart swej ceny. W przeciwieństwie do samochodu lub statku, samoloty nie posiadają ograniczeń, podczas transportu nie utkną w korku. Jest to doskonałe rozwiązanie dla wszystkich Klientów, którzy cenią sobie terminowość zlecenia.

TRANSPORT DROGĄ MORSKĄ

nie jest może najszybszym rodzajem transportu, jednak jeżeli chodzi o koszty, to jest to opcja, która pozwala zaoszczędzić na wydatkach. Jeżeli produktów jest bardzo dużo, transport morski jest idealnym wyjściem, aby przewieźć wielką ilość towaru. Kontenerowce, masowce, drabinowce oraz tankowce, to rodzaje statków, które są w stanie przetransportować każdy rodzaj ładunku.

TRANSPORT DROGĄ LĄDOWĄ

jest jedną z usług, która cieszy się wśród naszych Klientów ogromną popularnością. Usługi logistyczne Royal Packing Services, polegają przede wszystkim na relokacji maszyn, transporcie pojazdów, antyków oraz innych urządzeń, jak również przemieszczeniu całych firm, czy fabryk.

Specjalnie w trosce o naszych Klientów, oferujemy z ze swojej strony kontakt 24/7 od momentu rozpoczęcia projektu relokacji ładunku, aż do jego zakończenia. Ponadto, częścią oferty firmowej jest darmowa wycena usług transportowych dla każdego zamówienia. Pakowanie i transport na zlecenie to specjalność Royal Packing Services.

Ze względu na wymóg norm transportu różnorodnych przedmiotów, zwłaszcza maszyn, dzieł sztuki lub transportu wielkogabarytowego, wszystkie usługi wykonujemy profesjonalnie i w zgodzie o przyjęte standardy. Działamy w oparciu o ISPM-15 oraz IPPC.

Czego używamy, aby przemieścić towary naszych klientów

Gdy wykonujemy pakowanie i transport zdajemy sobie sprawę, że drogocenny ładunek należący do Klientów zostaje powierzony z zaufaniem w ręce firmy Royal Packing Services. Abyśmy mogli dokonać relokacji skrzyń oraz wysokiej jakości palet transportowych, korzystamy ze wszystkich dostępnych rozwiązań. Do rodzajów opakowań transportowych, których używamy, podczas transportu drogą lądową, morską i lotniczą, należą między innymi:

Skrzynie transportowe ze sklejki — lekkie oraz niezwykle wytrzymałe, które wykorzystywane są przez nas do pakowania dużych oraz delikatnych przedmiotów.

Skrzynie transportowe z pełnego drewna — najwyższej jakości opakowanie, które służy do transportu ciężkich przedmiotów. Ich solidne wykonanie doskonale zabezpiecza wszelkie dobra przed czynnikami zewnętrznymi.

Skrzynie z płyty pilśniowej — wykonane są z płyty, która powstaje wskutek sprasowania ze sobą odpadów drzewnych. Struktura takiej płyty jest silnie zwarta i bardzo wytrzymała niezależnie od kierunku działania obciążenia. Skrzynie tego rodzaju przeznaczone są do transportu lżejszych i mniejszych przedmiotów.

Skrzynie transportowe ażurowe — pozwalają na transport zarówno lekkich, jak i ciężkich towarów. Dzięki specjalnej powłoce barierowej doskonale zabezpieczają dobra przeciw możliwej korozji. Dodatkowym walorem skrzyń ażurowych jest fakt, iż są one tańsze od skrzyń z pełnego drewna.

Skrzynie wojskowe — przygotowywane na podstawie dostarczonego projektu lub naszego autorskiego rozwiązania. Posiadają specjalne wyposażenie wewnętrzne w postaci form i uchwytów na broń i amunicję. Skrzynie takie zabezpieczamy w wysokiej jakości zawiasy, zamki i okucia.

Skrzyniopalety — są to skrzynie wykonane na podstawie paletowej. Mogą być wykonane z dowolnego materiału: drewna, sklejki, płyty OSB czy pilśniowej. Z reguły służą do przewozu warzyw, owoców lub drobnych towarów.

Platformy transportowe — wykorzystywane wewnątrz zakładów produkcyjnych, hal magazynowych oraz obiektów. Głównie używane tam, gdzie istnieje potrzeba przetransportowania niestandardowych i wielkogabarytowych rzeczy. Ta część naszej działalności wymaga indywidualnego zaprojektowania i dopasowania się do specjalnego zamówienia Klienta, na podstawie uzgodnionych założeń technicznych i warunków przestrzennych, w których ponadgabarytowe obiekty się znajdują.

Palety — z doświadczenia wiemy, że czasem nie jest potrzebna żadnego rodzaju skrzynia transportowa, aby przewieźć niektóre dobra. W związku z tym, w naszej ofercie znaleźć można wszelkiego rodzaju palety oraz piedestały. Należą do nich: palety przemysłowe zwykłe, palety przemysłowe fumigowane IPPC, palety jednorazowe zwykłe, palety jednorazowe fumigowane IPPC, palety specjalne, palety kontenerowe, drewniane podesty transportowe, drewniane podesty fumigowane IPPC oraz kratownice.

Pakowanie i Transport… a, co z zabezpieczeniami?
– zabezpieczenia

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży transportowej jesteśmy świadomi, że każdy transport, czy to drogą lądową, morską, czy lotniczą, podlega silnemu działaniu czynnikom zewnętrznym. Pakowanie i transport wykonujemy w taki sposób, aby silne wstrząsy na wyboistej drodze, kołysanie na falach lub ekstremalne warunki pogodowe nie miały wpływu na ładunek.

W trosce o pakunki nie tylko dobierzemy najodpowiedniejszy sposób zapakowania samych dóbr, ale również stosujemy szereg działań prewencyjnych, aby ochronić transport i jego ładunek.

Po pierwsze, bardzo skupiamy uwagę na odpowiednim oznakowaniu paczek. Adekwatna ikonografia pozwala ochronić pakunek przed obracaniem, piętrowaniem lub wstrząsami.

Do tych oznaczeń należą:

Chronić ładunek przed wilgocią

Miejsce zakładania zawiesi

Oznaczenie drewna certyfikowanego ISPM

Środek ciężkości

Górą nie przewracać

Ostrożnie kruche

Po drugie, zgodnie z ustaleniami z naszymi Klientami, jesteśmy w stanie zabezpieczyć ładunek i ochronić go przed korozją. Stosujemy w tym celu najwyższej jakości papier antykorozyjny oraz folię termokurczliwą.

Po trzecie warto wspomnieć, również o sztauowaniu pakunków. Jest to zabieg, który ma na celu, takie unieruchomienie załadunku, aby ten nie przemieszczał się, podczas transportu.

Jeżeli bogata oferta transportu firmy Royal Packing Services przemawia do Państwa, serdecznie zapraszamy do dalszego kontaktu, abyśmy mogli wspólnie ustalić szczegóły naszej współpracy.

Royal Packing Services informuje, że świadcząc usługi korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika, w szczególności z wykorzystaniem plików cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.
zamknij